Fb

NEPÁL - Cestovatelské filmy
Mt. Everest, Annapurna

Nepál - Ladislav Bacil

Středa 15. 1. 2020 Pacov,
zámecký sál od 19.00 hod.vstupné dobrovolné

Srdečně zveme na promítání filmů o treku pod Mount Everest a kolem Annapuren, natočených pohledem amatérského filmaře a občasného cestovatele pana Ladislava Bacila z Mladé Vožice.

Sledujte přednášku na Facebooku


Kam se podíváte?

Dva cestovatelské filmy z Nepálu. Jeden o treku k Mount Everestu, druhý o treku okolo Annapurny. Obrazy a zážitky ze země, která patří mezi nejchudší na světě. To ovšem neznamená, že vás nemůže chytit za srdce. Díky monumentálnosti Himaláje, neopakovatelné atmosféře venkova i hlavního města Káthmándú a v neposlední řadě skvělým a vstřícným místním obyvatelům. Během filmů se vám podaří ujít spoustu kilometrů, pocítit, co je to nést si na zádech v batohu všechny svoje věci, dostat se do vysokých nadmořských výšek, uvidět na vlastní oči několik osmitisícovek, pochutnat si na skromném, ale výtečném jídle…


Kdo bude přednášet?

Ladislav Bacil

Filmy jsou natočeny pohledem amatérského filmaře, a občasného cestovatele Ladislava Bacila z Mladé Vožice. Těmto koníčkům se věnuje nepravidelně ve volném čase. Velice si váží toho, že se mu podařilo dostat do míst, kam se spousta lidí nevydá nebo jim to není umožněno. O svá poznání se s ostatními snaží podělit svými filmy.


Fotogalerie


Cestovatelské večery Vám přináší přednášky z cest po celém světě na zámku Pacov.

cestovatelskevecery@seznam.cz