Fb

Etiopie

Etiopie - ženy na tržišti

Středa 20. 11. 2019 Pacov,
zámecký sál od 19.00 hod.vstupné dobrovolné

Etiopie, dříve nazývaná Habeš, je kolébkou lidstva, maratonských běžců i kávy.

Etiopie je zemí s nejpočetnějšími stády dobytka na světě, ale zároveň zde ještě žijí některé endemické druhy zvířat – antilopa nyala, vlček simienský, pavián dželada.

S Pavlem Kašparem navštívíme hlavní město Addis Abebu, historické město Gondar, podnikneme trek pohořím Bale a Simien s výstupem na nejvyšší vrchol Etiopie – Ras Dashen .

Sledujte přednášku na Facebooku


Kdo bude přednášet?

Ing. Pavel Kašpar

Ing. Pavel Kašpar (nar.1965 v Táboře, žije v Malšicích u Tábora) – původní profesí agronom, pracoval ale také jako výrobní manažer, obchodník, učitel nebo průvodce.

Rád cestuje, mezi jeho oblíbené destinace patří v posledních 25 letech domácí i zahraniční pohoří. Přednášky Pavla Kašpara jste mohli navštívit také v Táboře na Barevných čtvrtcích, v Pacově, v malšické galerii, v muzeu v Soběslavi, v Milevsku i v Bernarticích (Šumava, Alpy, Tatry, hory Bulharska a Rumunska, Keňa a Tanzanie, Rusko - Kavkaz).


Přednáška etiopie2019 Přednáška etiopie2019 Přednáška etiopie2019 Přednáška etiopie2019 Přednáška etiopie2019 Přednáška etiopie2019 Přednáška etiopie2019 Přednáška etiopie2019 Přednáška etiopie2019


Cestovatelské večery Vám přináší přednášky z cest po celém světě na zámku Pacov.

cestovatelskevecery@seznam.cz